07 червня 2021

На кафедрі журналістики та філології відбулися захисти бакалаврських робіт студентів журналістів та рекламістів денної форми навчання. Упродовж трьох днів майбутні фахівці медіа- та рекламної галузей доводили свою професійну майстерність.

Студенти-журналісти презентували найрізноманітніші інформаційні доробки: аудіо- та відеоподкасти, телевізійний, крос-медійний контент, добірки матеріалів на соціальну, екологічну, спортивну, військову тематику, у форматі лонгріду та інші. Майбутні ж рекламісти – роботи з графічного дизайну, створювали брендбуки, рекламні та PR-матеріали для кав’ярень, заміських комплексів, спортивних клубів тощо.

Уже традицією стали захисти бакалаврських робіт іноземними мовами. Цього року 11 робіт звучали англійською мовою й 1 – німецькою.

Захисти проходили офлайн, проте для тих, хто потребував дистанційної форми, були створені умови презентації робіт онлайн.

Вітаємо наших студентів-журналістів, рекламістів, їхніх керівників із вдалими захистами!!!

А попереду – захисти бакалаврів дистанційної та заочної форм навчання.