21 грудня 2023

На кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ пройшли захисти магістерських кваліфікаційних робіт. Реальні медіа-проєкти та дослідницькі розроблення членам екзаменаційної комісії представили 12 здобувачів освіти.

Запропоновані кваліфікаційні роботи стосувалися прав людини в умовах війни, культурно-мистецької медіа-тематика в умовах воєнного часу, створення і просувань подкастів, ролі журналістики у формуванні та вдосконаленні системи корпоративної соціальної відповідальності, теми страждань у мас-медіа, волонтерського руху, історії успішних жінок, адаптації українців за кордоном, європейських етичних принципів журналістики в українських воєнних реаліях тощо.

Половина робіт захищена англійською мовою. У більшості магістрантів співкерівниками були практикуючі журналісти. Захисти відбувалися у змішаному форматі – онлайн та наживо.

До складу екзаменаційної комісії входили професор Володимир Садівничий, доценти Інна Сипченко, Тетяна Ковальова, Ярослав Яненко, старша викладачка Анна Черниш. Очолювала екзаменаторів Тетяна Федорів – заступниця голови правління ГО «Громадське радіо», головна редакторка, докторка наук із державного управління.

У 2023 році на кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ освітній ступінь «Магістр» присвоєно: Яні Зимогляд, Діані Зубар, Євгенії Козубиці, Катерині Кравчук, Владиславі Кріцькій, Діані Козловій, Марині Москович, Маргариті Полієнко, Костянтинові Родченку, Тетяні Чекотило, Максимові Шишкіну, Олександрові Шияновському.