12 квітня 2024

12 квітня відбулася підсумкова конференція ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із української мови, літератури (з методиками їх викладання). Захід організований факультетом української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ).

Конкурсанти, окрім того, що підготували якісні наукові праці, мали продемонструвати вміння вести дискусію, ставити доречні запитання, лаконічно й змістовно відповідати, наводити переконливі приклади.

Приємно, що продемонстрував високий рівень знань, умінь і навичок та виборов друге призове місце у секції «Українська література» студент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Захар ЮВКО з роботою «Поетика трилогії “Час” Юрія Щербака». Науковий керівник – докторка філософії, асистентка кафедри Олена ІЩЕНКО.

Захар Ювко поділився враженнями:

– Мені було дуже корисно поспілкуватися зі своїми колегами-конкурсантами, провести змістовну полеміку та поділитися думками. Хочу подякувати моєму науковому керівникові за підтримку й поради. Загалом конкурс залишив приємні, позитивні враження та вкотре підтвердив думку, що майбутнє України в руках розумної й обдарованої молоді.

Вітаємо нашого студента і бажаємо йому у майбутньому нових перемог на шляху, де #Медіасвіт_веде_у_всесвіт!