Вітаємо!

06 травня 2021
Вітаємо з успішним захистом дисертації  на здобуття наукового ступеня доктора наук із соціальних комунікацій за спеціальністю 27.00.06 – прикладні соціально-комунікаційні технології  доцента кафедри журналістики та філології ЯНЕНКА ЯРОСЛАВА ВАСИЛЬОВИЧА!

Open Day DESTIN: ласкаво запрошуємо!

05 травня 2021
На кафедрі журналістики та філології СумДУ відбулася нарада, присвячена проведенню Open Day DESTIN, що відбудеться в рамках міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (Національний проект Erasmus+ KA2 – Cooperation for innovation and the exchange of good practices – Capacity Building in the field of Higher Education).

І знову перемога!

04 травня 2021
Студентки 3-го курсу Анастасія Дєдова та Діана Зубар посіли друге місце на  Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з галузі знань «Журналістика».

Креативно, по-сучасному, професійно

30 квітня 2021
Саме з таким настроєм аспіранти 3-го курсу спеціальності 061 «Журналістика» СумДУ Марина Садівнича, Дмитро Солодовник та Вадим Яременко долучилися до виконання творчого проєкту в межах міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (Національний проєкт Erasmus+ KA2).

Знай наших!

29 квітня 2021
Студентки кафедри журналістики та філології достойно представили СумДУ у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови, літератури (з методикою їх викладання), який проходив на базі факультету української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка НПУ ім. М. Драгоманова.

Не теорією єдиною: аспіранти пройшли педагогічну практику

23 квітня 2021
Завершили педагогічну практику за професійним спрямуванням здобувачі наукового ступеня доктора філософії 2019 року вступу зі спеціальності 061 «Журналістика» факультету ІФСК СумДУ. 

Освітня програма доктора філософії в центрі уваги роботодавців-журналістів

22 квітня 2021
Відбулося планове засідання Експертної ради роботодавців СумДУ спеціальності 061 «Журналістика». Діалог, що між науковцями та представниками медіагалузі триває постійно, цього разу мав продовження в онлайн форматі.

Викладач нашої кафедри взяв участь в оцінюванні студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія»

21 квітня 2021
В Ужгородському національному університеті відбулася підсумкова науково-практична конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Соціологія». Сумський державний університет у конкурсній комісії представляв кандидат соціологічних наук, доцент кафедри журналістики та філології Ярослав Яненко.

Використали чудову нагоду для апробації тем

16 квітня 2021
Студенти, аспіранти та викладачі спеціальності «Журналістика» факультету ІФСК СумДУ активно долучилися до Міжнародної наукової конференції «Регіональна журналістика: реалії, виклики, перспективи».

З ЮВІЛЕЄМ!

13 квітня 2021
Щирим кафедральним багатоголоссям вітаємо Ганну Павлівну КАЛАНТАЄВСЬКУ з ювілейним днем народження! Многая літа!

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: info@journ.sumdu.edu.ua

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.