Студент-журналіст СумДУ – бронзовий призер Європейських університетських ігор

05 серпня 2022
У місті Лодзь (Польська Республіка) завершилися VI Європейські університетські ігри (European Universities Games Lodz 2022). Студент четвертого курсу кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Антон Шугалєєв виборов бронзову медаль у змаганнях із дзюдо.

Навчаєшся журналістиці в Сумах, а отримуєш Європейський досвід

26 липня 2022
Кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ спільно з відділенням аудіовізуальних мистецтв університету Йоганна Гутенберга (Майнц, Німеччина) завершили міжнародну програму віртуальної академічної мобільності «Медіа у глобальному та європейському контексті». Проєкт тривав із 27 квітня до 21 липня 2022 року.

І назад немає вороття… Віншували випускників-бакалаврів

11 липня 2022
На кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ згадували, посміхалися, ховали сльози, дякували, бажали здобутків… А називалося це – вручення дипломів випускникам-бакалаврам.

«Привіт із України»: викладачі кафедри журналістики та філології координують новий проєкт

02 липня 2022
Факультет іноземної філології та соціальних комунікації СумДУ, обласна організація Національної спілки журналістів та ГО «Сумський прес-клуб» заснували проєкт «Привіт із України». Мета –  підтримка дітей, котрі через початок повномасштабного воєнного вторгнення РФ в Україну змушені виїхати за кордон.

Цифровий захист: навчаємося для навчання

29 червня 2022
Доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Тетяна Ковальова взяла участь у тренінгу з цифрової безпеки, що відбувся 24 червня.

Вивчали європейські практики в журналістиці

21 червня 2022
13–17 червня доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Тетяна Ковальова, як учасниця освітнього проєкту «Журналістика в умовах воєнного часу», брала участь в освітній поїздці до Праги.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: [email protected]

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри журналістики та філології посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.