Академічне письмо: вивчаємо європейський досвід

01 грудня 2022
Асистентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Олена Іщенко взяла участь у віртуальному курсі «English Academic Writing» у межах проєкту «Enhancement of The PhD Students Potential for Qualitative Research in Ukraine», що фінансувався Міністерством закордонних справ Чеської Республіки.

«Війна в Україні на картах»

30 листопада 2022
28 листопада завершився навчальний курс «Війна в Україні на картах», у якому взяли участь доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК Тетяна Ковальова, студенти Анна Шпурік і Артем Король. Також були запрошені викладачі та студенти факультетів та кафедр журналістики українських ЗВО й журналісти-початківці із регіональних медіа.

Дали старт фестивалю

18 листопада 2022
Про початок фестивалю «Медіасвіт веде у всесвіт» розповіли на онлайн пресконференції його організатори та причетні.

Вітаємо!

18 листопада 2022
Вітаємо Ірину ЖИЛЕНКО та Володимира САДІВНИЧОГО з присвоєнням вчених звань професора кафедри журналістики та філології!

Підготовка аспірантів-журналістів СумДУ за європейськими стандартами

16 листопада 2022
Аспірант, асистент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Олександр Горда взяв учать у віртуальному курсі «Virtual Class on Grant-Funded Research» у межах проєкту «Enhancement of The PhD Students Potential for Qualitative Research in Ukraine».

Студенти шукають своїх героїв. І знаходять

15 листопада 2022
Рік тому, у листопаді, Сумський прес-клуб відзначив своє 20-річчя і з цієї нагоди, спільно з кафедрою журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, започаткував проєкт «Сумська журналістика в особах». Його мета – розповісти про журналістику області не формальним фіксуванням хронологій, не перерахунком видань, а через спілкування з тими, хто творив і творить історію місцевої журналістики, пригадує друзів, передає атмосферу тих чи інших років, а власне іноді – епох розвитку фаху та всієї країни.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: [email protected]

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри журналістики та філології посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.