Захистилися бакалаври-журналісти й рекламісти

07 червня 2021
На кафедрі журналістики та філології відбулися захисти бакалаврських робіт студентів журналістів та рекламістів денної форми навчання. Упродовж трьох днів майбутні фахівці медіа- та рекламної галузей доводили свою професійну майстерність.

«Створюй із Суспільним»: на заході побували й студенти-журналісти

05 червня 2021
У Конгрес-центрі СумДУ презентували проєкти, що пройшли відбір на конкурсі «Створюй із Суспільним». При нагоді ці результати на зустрічі поєднали з не менш знаковою подією – 2 червня телерадіокомпанії виповнилося 60 років. На презентацію були запрошені й студенти кафедри журналістики та філології.

«Головне – займатися улюбленою справою та постійно розвиватися»

02 червня 2021
Першокурсники-медійники зустрілися зі студенткою-четверокурсницею спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Мариною Москович. Гостя розповіла про навчання на кафедрі журналістики та філології, а також поділилася практичним досвідом щодо особливостей роботи у сфері реклами.

Медіапростір крізь призму наукового осмислення

24 травня 2021
Міжнародна політика в медіа, соціальна журналістика, медицина й мас-медіа, лонгріди, аудіоподкасти, візуалізація медіа, сторітелінг, стримінг, фреймінг – це лише незначна частина того, про що говорили під час XVІІ науково-практичної конференції «Журналістська освіта в Україні: світові професійні стандарти», що відбулася 20–21 травня на базі кафедри журналістики та філології СумДУ.

Практика для студентів першого курсу: тонкощі інтерв’ю

21 травня 2021
Професія журналіста вимагає якомога більше практичних навичок і відшліфування  майстерності. Саме відпрацюванню практичних навичок був присвячений тренінг «Збір інформації та методи інтерв’ювання», який провела для студентів-журналістів 1-го курсу аспірантка, журналістка й медіатренерка Тетяна Мостіпан.

День відкритих дверей «Open Days DESTIN» відбувся на кафедрі журналістики та філології СумДУ

21 травня 2021
19 травня кафедра журналістики та філології приймала гостей в онлайн-форматі. У межах міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» було проведено День відкритих дверей «Open Days DESTIN».

Міжнародна грантова програма DESTIN: визначено методику тестування пілотного проєкту «Outreach Media Literacy Courses»

18 травня 2021
Кафедра журналістики та філології СумДУ організувала й провела онлайн-нараду з відповідальними за реалізацію робочого пакету «Outreach Media Literacy Courses» міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (національний проект Erasmus+ KA2). До наради приєдналися представники 10 університетів України.

Просвітницькі курси з медіаграмотності: пілотний проєкт до старту готовий

18 травня 2021
Викладачі кафедри журналістики та філології в межах виконання робочого пакету «Outreach Media Literacy Courses» міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (національний проект Erasmus+ KA2) підготували пілотний проєкт «Просвітницьких курсів з медіаграмотності».

День відкритих дверей

17 травня 2021
19 травня на кафедрі журналістики та філології СумДУ відбудеться День відкритих дверей "Open Days DESTIN", що заплановано в межах міжнародної грантової програми DESTIN   Європейського Союзу ЕРАЗМУС+  Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм». 

Аспіранти-журналісти СумДУ – учасники Міжнародної конференції

15 травня 2021
Здобувачі освітнього ступеня доктор філософії спеціальності 061 «Журналістика» кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ апробували свої наукові напрацювання під час роботи  Четвертої Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Професійне становлення журналіста: традиції та нові підходи».

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: info@journ.sumdu.edu.ua

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.