Цифровий захист: навчаємося для навчання

29 червня 2022
Доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Тетяна Ковальова взяла участь у тренінгу з цифрової безпеки, що відбувся 24 червня.

Вивчали європейські практики в журналістиці

21 червня 2022
13–17 червня доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Тетяна Ковальова, як учасниця освітнього проєкту «Журналістика в умовах воєнного часу», брала участь в освітній поїздці до Праги.

Гідний захист бакалаврських робіт

20 червня 2022
На кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ пройшли захисти бакалаврських кваліфікаційних робіт. Випускники 2022 року входять у журналістську сім’ю.

Зустріч другокурсників-журналістів із Анною Скрипняк: про новинну журналістику в період війни

09 червня 2022
Зараз медійники пишуть матеріали у евакуаційних автобусах, у бомбосховищах, за кордоном. На допомогу в оперативному поширенні інформації долучають і соціальні мережі. Аби пояснити другокурсникам кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, як працюють фахівці новинної журналістики в умовах повномасштабної війни, на заняття «Журналістські жанри» завітала Анна Скрипняк, керівниця Digital-платформ «Суспільне. Суми».

Як перевіряти інформацію та захиститись від фейків: онлайн-вебінар від Освітнього центру Верховної Ради України

06 червня 2022
Студенти другого курсу кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ вирішили своєрідно відсвяткувати День журналіста, приєднавшись до онлайн-вебінару «Протитія фейкам та дезінформації» від команди Освітнього центру Верховної ради України. Захід проходив у рамках вивчення дисципліни «Історія реклами» (викладач – Ірина Жиленко).

Міжнародний освітній проєкт: навчаємося працювати з сервісами Інстаграм

05 червня 2022
Студенти, аспіранти, викладачі кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ взяли участь у майстер-класі з Інстаграм-журналістики від німецької мас-медійниці Селіни Беттендорф, яка першою створила інструкцію щодо користування програмами й сервісами в соціальній мережі Інстаграм.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: [email protected]

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.