… нічого не прийде в руки

20 травня 2022
ДЕНЬ НАУКИ – свято в Україні, установлене, починаючи з 1997 року, «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України». Для кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ це не лише час тривалістю 24 години на рік у третю суботу травня…

А що ви знаєте про «слов’янізацію» романі?

19 травня 2022
У Тюбінгенському університеті Ебергарда Карла (кафедра славістики Інституту неолінгвістики)  дискутували про запозичення із слов’янських мов до центральноромської мови. Участь у дискусії взяла доцент кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Алла Ярова.

Про ділову журналістику з перших вуст: онлайн зустріч з Іриною Чернявською

16 травня 2022
12 травня 2022 року до студентів-другокурсників кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ завітала Ірина Чернявська – головна редакторка та співзасновниця «Profi Space media», керівниця прес-служби компанії «Agricom Group», викладачка МЕГУ імені Степана Дем’янчука. Зустріч зі стейкхолдером пройшла в режимі відеоконференції в рамках проведення практичного заняття з дисципліни «Теорія, методика і практика журналістської творчості».

Фестиваль «Медіасвіт веде у всесвіт» – тем для спілкування на медіауроках від кафедри багато

12 травня 2022
«Придумайте запитання для інтерв’ю з Ліною Костенко». Саме таким було останнє завдання на онлайн-уроці для учасників фестивалю «Медіасвіт веде у всесвіт» від кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ.

Патріотизм та інвестиції в Україну: зустріч студентів-журналістів зі стейкхолдером

10 травня 2022
Бути професіоналом, глибоко розуміти власну медійну спеціалізацію та, перш за все, залишатися патріотом України. Такими були головні теми практичного заняття студентів 2 курсу кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ. 5 травня 2022 року вони зустрілись із Олександром Голіздрою, власником агенції «Маркет.Інфо», керівником прес-служби аграрної компанії «KSG agro».

Старшокласник у соцмережах – що і як… Медіаурок від нашої кафедри

09 травня 2022
Черговий урок медіаграмотності для школярів кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ провела зі старшокласниками Лебединського закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів № 1. Досвідом ділилися заслужений журналіст України, доцент кафедри Алла Федорина, заступник завідувача кафедри Інна Сипченко, модерував захід аспірант Олександр Горда.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: [email protected]

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.