Використали чудову нагоду для апробації тем

16 квітня 2021
Студенти, аспіранти та викладачі спеціальності «Журналістика» факультету ІФСК СумДУ активно долучилися до Міжнародної наукової конференції «Регіональна журналістика: реалії, виклики, перспективи».

З ЮВІЛЕЄМ!

13 квітня 2021
Щирим кафедральним багатоголоссям вітаємо Ганну Павлівну КАЛАНТАЄВСЬКУ з ювілейним днем народження! Многая літа!

«Правда понад усе!» – непорушне правило журналістики

31 березня 2021
Правда для журналіста понад усе – така ключова думка тренінгу-вебінару про стандарти журналістики, який відбувся на кафедрі журналістики та філології СумДУ. Захід для викладачів, студентів-журналістів провів президент Академії української преси, професор Валерій Іванов.

Аспіранти–журналісти успішно виконали роль наукових керівників

25 березня 2021
Аспіранти спеціальності 061 «Журналістика» виступили науковими консультантами й підготували студентів молодших курсів до конференції Сумського державного університету «Перший крок у науку». Конференція працювала 18–19 березня в режимі онлайн.

А у нас у гостях були майбутні медіазірки)))

22 березня 2021
Цієї суботи кафедра журналістики та філології СумДУ зустрічала гостей – випускників загальноосвітніх закладів, які прийшли на День відкритих дверей. І хай їх було не так вже й багато, зважаючи на ситуацію в країні, проте це ті, хто хотів дізнатися про обраний фах найдетальніше. Абітурієнти оглянули технічну базу кафедри, а також змогли доторкнутися до практичної складової телевізійної журналістики – дізналися, як облаштована телевізійна студія, як ведуться зйомки, начитували на відеокамеру. 

«Scientia Magnae», або Наукою возвеличуюсь

22 березня 2021
На кафедрі журналістики та філології відбувся вже традиційний науковий аспірантський семінар «Scientia Magnae». Участь у ньому взяли викладачі та здобувачі вищої освіти ступеня доктора філософії зі спеціальності «Журналістика» всіх курсів.

«Приклад нової генерації журналістики»

19 березня 2021
Професійно, доступно, яскраво, емоційно, відверто – саме так можна описати сьогоднішню зустріч студентів-медійників із випускницею кафедри журналістики та філології, а нині – кореспонденткою, другою редакторкою ранкових новинних випусків телеканалу «Україна» Ксенією Середою.

Не лише освіта: інтелектуальні хобі наших викладачів

10 березня 2021
Нещодавно в мережі відбувся онлайн-кубок із шахів, у якому взяв участь доцент кафедри журналістики та філології СумДУ, керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» Ярослав Яненко. Він посів 24-е місце серед 517 учасників. Цікавинкою ІІ Всеукраїнського онлайн-кубка з шахів стала можливість позмагатися з майстрами й гройсмейстерами. Саме такий формат дозволяє відточути власну майстерність у боротьбі з гравцями з різних куточків країни. Пан Ярослав розповів трохи детальніше про саме змагання.

Дикторська майстерність, або Час стріми проводити…

05 березня 2021
Як триматися у кадрі? Як читати з телесуфлера? Як правильно комунікувати з глядачем? На ці та інші запитання знаходять відповіді студенти кафедри журналістики та філології СумДУ під час проведення практичних занять із дисциплін «Телевиробництво», «Майстерність радіо- та телеведучого». Цього разу до вже більш-менш звичного формату додали незвичний – новини, які начитували майбутні медійники, транслювалися на сторінці навчальної телестудії у Facebook.

Викладачі кафедри журналістики та філології долучилися до проведення пробного ЗНО

23 лютого 2021
Сумський державний університет провів для абітурієнтів тренувальне ЗНО з української мови та літератури. Воно проходило в режимі онлайн на власній платформі навчального закладу – zno.sumdu.edu.ua. Активну участь у розробці завдань взяли викладачі кафедри журналістики та філології.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: info@journ.sumdu.edu.ua

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.