Шлях у журналістику розпочинається в СумДУ

18 липня 2024
19 липня – початок прийому заяв і документів від вступників на спеціальність 061 «Журналістика» кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ.

Спекотна пора для професійного саморозвитку студентів

17 липня 2024
Літні канікули – час для відпочинку, перезавантаження та пошуку нових обріїв, але для декого зі студентів кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ це ще й час для професійного саморозвитку та вдосконалення.

«Cut, cut, cut»: журналістки повчились у Владислава Крилевського

16 липня 2024
Під час медіакемпінгу в Карпатах «Україна-Німеччина», що завершився днями, три студентки освітньої програми «Журналістика» СумДУ –  Анастасія Лутченко, Анастасія Кизим і я, Юлія Лагута, – навчалися у продюсера відеоматеріалів для соцмереж «Радіо Свобода» Влада Крилевського. Він був основним тренером, із яким ми працювали щодня, засвоюючи та вдосконалюючи свої навички.

Наші студенти в медіатаборі «News Camp Україна–Німеччина»: як це було

15 липня 2024
У Карпатах відбувся літній табір News Camp «Україна-Німеччина». Це був перший етап спільного проєкту, в якому беруть участь студентки кафедр журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, ПЗВО «Міжнародний класичний університет імені Пилипа Орлика» (Миколаїв), факультету журналістики Львівського університету імені Івана Франка, Вінницького університету. Співорганізаторами стали IDEM – Інститут демократії, медіа та культурного обміну (Німеччина), Центр журналістської солідарності ЛОО НСЖУ та ГО LvivMediaForum.

Ви вмієте розповідати історії про історію? Ми – вчилися

14 липня 2024
Історію України можна розповідати багатьма способами. Проте, який буде найефективнішим? Чи, може, варто обрати кілька? Або ж взагалі вигадати власний? Ці та інші питання майбутні студентки кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ спільно з миколаївськими та львівськими колегами мали можливість обговорити з головною редакторкою сайту «Локальна історія» Аліною Бродою у медіатаборі «News camp Україна – Німеччина» під час сесії «Адаптування історичного контенту на прикладі журналу "Локальна історія"».

Учитися влітку? Це цікаво! – переконалися сумські студентки-журналістки на Львівщині

13 липня 2024
Літо – чудовий час для сонячного та приємного альтернативного навчання. І нам пощастило: кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ стала партнером проєкту «News Camp Україна-Німеччина» – спільно з факультетом журналістики ЛНУ імені Івана Франка, кафедрою журналістики та філології ПЗВО «Міжнародного класичного університету імені Пилипа Орлика» (Миколаїв) та співорганізаторами Institute for Democracy, Media and Cultural Exchange – IDEM, Центром журналістської солідарності ЛОО НСЖУ і ГО LvivMediaForum. Тож ми, студентки освітньої програми «Журналістика», разом із доценткою кафедри Аллою Федориною доєдналися до літнього медіатабору.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус «Г», поверх 11

E-mail: [email protected]

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри журналістики та філології посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.