Яна Опарій: Світ тримається на людяності…

19 липня 2021
Випускниця кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Яна Опарій презентувала свою другу книжку – психологічний трилер «Listen». Презентація в Сумах, організована книжковим магазином «Книгарня Є», відбулася 17 липня.

Мріяти й шукати, доки жити…

04 липня 2021
Винесені в заголовок Симоненкові слова якнайповніше розкривають атмосферу вручення дипломів бакалаврам на кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ в перше число липня 2021 року.

В гостях у кафедри журналістики та філології побували сумські школярі

17 червня 2021
Учні 10-го класу Сумської ЗОШ № 6 побували з екскурсією на кафедрі журналістики та філології. Старшокласники вже зараз повинні думати про вибір спеціальностей та закладів вищої освіти, тож такі заходи можуть допомогти їм обрати професію.

Захистилися бакалаври-журналісти й рекламісти

07 червня 2021
На кафедрі журналістики та філології відбулися захисти бакалаврських робіт студентів журналістів та рекламістів денної форми навчання. Упродовж трьох днів майбутні фахівці медіа- та рекламної галузей доводили свою професійну майстерність.

«Створюй із Суспільним»: на заході побували й студенти-журналісти

05 червня 2021
У Конгрес-центрі СумДУ презентували проєкти, що пройшли відбір на конкурсі «Створюй із Суспільним». При нагоді ці результати на зустрічі поєднали з не менш знаковою подією – 2 червня телерадіокомпанії виповнилося 60 років. На презентацію були запрошені й студенти кафедри журналістики та філології.

«Головне – займатися улюбленою справою та постійно розвиватися»

02 червня 2021
Першокурсники-медійники зустрілися зі студенткою-четверокурсницею спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» Мариною Москович. Гостя розповіла про навчання на кафедрі журналістики та філології, а також поділилася практичним досвідом щодо особливостей роботи у сфері реклами.

Медіапростір крізь призму наукового осмислення

24 травня 2021
Міжнародна політика в медіа, соціальна журналістика, медицина й мас-медіа, лонгріди, аудіоподкасти, візуалізація медіа, сторітелінг, стримінг, фреймінг – це лише незначна частина того, про що говорили під час XVІІ науково-практичної конференції «Журналістська освіта в Україні: світові професійні стандарти», що відбулася 20–21 травня на базі кафедри журналістики та філології СумДУ.

Практика для студентів першого курсу: тонкощі інтерв’ю

21 травня 2021
Професія журналіста вимагає якомога більше практичних навичок і відшліфування  майстерності. Саме відпрацюванню практичних навичок був присвячений тренінг «Збір інформації та методи інтерв’ювання», який провела для студентів-журналістів 1-го курсу аспірантка, журналістка й медіатренерка Тетяна Мостіпан.

День відкритих дверей «Open Days DESTIN» відбувся на кафедрі журналістики та філології СумДУ

21 травня 2021
19 травня кафедра журналістики та філології приймала гостей в онлайн-форматі. У межах міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» було проведено День відкритих дверей «Open Days DESTIN».

Міжнародна грантова програма DESTIN: визначено методику тестування пілотного проєкту «Outreach Media Literacy Courses»

18 травня 2021
Кафедра журналістики та філології СумДУ організувала й провела онлайн-нараду з відповідальними за реалізацію робочого пакету «Outreach Media Literacy Courses» міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (національний проект Erasmus+ KA2). До наради приєдналися представники 10 університетів України.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: info@journ.sumdu.edu.ua

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.