Наші в National Media Talk

21 вересня 2021
16 та 17 вересня в Києві відбулася четверта національна конференція National Media Talk. Подія об’єднала журналістів, редакторів, науковців та медійних менеджерів із усієї країни Участь у форумі взяли й представники кафедри журналістики та філології СумДУ: заслужена журналістка України Алла Федорина й кандидат філологічних наук Алла Ярова.

Вивчали гендерно чутливу журналістику

20 вересня 2021
У місті Києві закінчила свою роботу VІІІ Гендерна медіашкола. До участі у ній запрошені викладачі й викладачки спеціальності «Журналістика» з різних регіонів України. Кафедру журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ представляли доцентки Олена Сушкова, Інна Сипченко, Інна Гаврилюк та асистентка Юлія Коваль.

На зустріч із книгою вирушили наші першокурсники-журналісти

18 вересня 2021
Пройшов день знайомства першокурсників (групи ЖТ–11 та ЖТ–12) кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ з Сумською  обласною універсальною науковою бібліотекою та всіма її сучасними можливостями здобуття знань.

СумДУ в рейтингах – очима нашої першокурсниці

13 вересня 2021
Першокурсники кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відвідали пресконференцію ректора університету Василя Карпуші та голови вченої ради Анатолія Васильєва. Тема зустрічі – позиції в оновленому рейтингу World University Rankings від міжнародного агентства у галузі вищої освіти Times Higher Education (THE).

Через знання – до медійних вершин: день першокурсника-журналіста

10 вересня 2021
8 вересня на кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ пройшов День першокурсника. Символічно, що він відзначався в International Day of Journalists' Solidarity (інтернаціональний день солідарності журналістів, кореспондентів і репортерів).

Спекотне літо 2021: нові досвід, уміння, знання

06 вересня 2021
Літня пора 2021 року виявилася напрочуд насиченою для викладачів кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ: майже всі вони взяли участь у тренінгах, конференціях, семінарах, пройшли курси підвищення кваліфікації тощо.

Вшанували Леоніда Полтаву

29 серпня 2021
27 серпня у Ромнах відбулися урочистості на честь 100-річчя від дня народження українського поета й прозаїка, журналіста, діяча української діаспори Леоніда Полтави (Пархомовича). Дієву участь у підготовці цих заходів взяла кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ.

Вітаємо першокурсників-журналістів зразка 2021 року!

13 серпня 2021
На спеціальність «Журналістика» факультету ІФСК СумДУ зараховано 45 першокурсників-бакалаврів.

Документально підтверджено – ЗРАЗКОВІ!

30 липня 2021
Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти видано «Сертифікат про акредитацію освітньої програми». Документ підтверджує, що освітньо-наукова програма з журналістики, що діє в Сумському державному університеті, акредитована з визначенням «ЗРАЗКОВА».

У нас зразкова підготовка аспірантів-журналістів

28 липня 2021
Саме за таким, найвищим рівнем, акредитувало підготовку доктора філософії зі спеціальності 061 «Журналістика» на факультеті ІФСК СумДУ Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО). Випусковою за ОНП є наша кафедра журналістики та філології.

Сумський державний унiверситет,

вул. Римського-Корсакова 2, корпус «Г», поверх 11

E-mail: info@journ.sumdu.edu.ua

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

При використанні матеріалів з сайту факультету іноземної філології та соціальних комунікацій посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.