25 лютого 2023

Аспірантки кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Наталія Гайдур, Елеонора Кривка, Дар’я Харамурза захистили дисертації на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 06 «Журналістика» за спеціальністю 061 «Журналістика». Роботи виконані під керівництвом доктора наук, професора Ольги Мітчук.

Наталія Гайдур досліджувала структурний та організаційний чинники інтерпретаційної журналістики. Елеонора Кривка представила на розгляд членів спеціалізованої ради тему «Сучасний тревел-медіатекст в українському інфопросторі: тематика, формат, контент». Дар’я Харамурза сконцентрувалася на темі «Масмедійний чинник літературної критики України (1995–2015 рр.)».

Дві спеціалізовані вчені ради очолював професор Володимир Садівничий, ще одну – професор Ірина Жиленко. Рецензентами виступили доценти кафедри Ярослав Яненко, Олена Сушкова, Тетяна Ковальова та інші. Опонували дисертанткам Марія Бутиріна та Марія Комова, Наталія Поплавська та Наталія Зикун, Лідія Сніцарчук та Марія Рожило.

– П’ять захистів дисертаційних праць нашими аспірантами за неповний навчальний рік це неабияке підтвердження наукової складової колективу. Вітаю аспіранток, вітаю наукового керівника, вітаю колектив кафедри. Ми всебічно й ґрунтовно розвиваємося! – зауважив завідувач кафедри Володимир Садівничий.

Нагадаємо, що раніше свої дисертації захисти аспірантки кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Наталія Руденко та Марина Садівнича.

Наука – це той ґрунтовний шлях, по якому #Медіасвіт_веде_у_всесвіт. Хто готовий – долучайтеся до нас на цій важливій дорозі.