17 листопада 2021

Шановні студенти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ!

Майбутні журналісти, піарники, рекламісти!

Щиросердно вітаємо вас – сучасних, розумних і креативних, здобувачів усіх рівнів – бакалаврату, магістратури, ступеня доктора філософії та всіх форм навчання – денної, заочної, дистанційної – з Міжнародним днем студента!

Вам, веселим, добрим, щирим і усміхненим, хочемо нагадати слова Миколи Гоголя: «Забирайте ж із собою в путь, виходячи з м’яких юнацьких літ до суворої, загартованої мужності, – забирайте із собою всі людські порухи, не залишайте їх на дорозі: не знайдете потім».

Пам’ятайте, студентські роки – найкращий час вашого життя:  молодість, прагнення, мрії, здобутки, віра в себе та реалізація бажань!

Зверніть увагу: справжній студент цікавиться всім і намагається встигнути всюди. Він ніколи не зупиняється на досягнутому, сміливо приймає виклики.

Збережіть у серці: навчатися – почесно. Адже слово «студент» із латини перекладається як «той, хто старанно працює». Тож бажаємо вам залишатися старанними на дорозі виходу з м’яких юнацьких літ!

Радіємо, що вибрали наш факультет, найкращий факультет галактики, і нашу кафедру – найкращу кафедру медіавсесвіту!

З любовю, повагою та гордістю

викладачі кафедри журналістики та філології