30 липня 2021

Національним агентством із забезпечення якості вищої освіти видано «Сертифікат про акредитацію освітньої програми». Документ підтверджує, що освітньо-наукова програма з журналістики, що діє в Сумському державному університеті, акредитована з визначенням «ЗРАЗКОВА».

Засідання Національного агентства відбулося 27 липня 2021 року. За його підсумками, зокрема, вказується, що Національне агентство взяло до уваги всі документи, які містяться в акредитаційній справі, та за наслідками її розгляду погодилося з оцінкою рівнів відповідності, наданою в експертному висновку галузевою експертною радою (ГЕР) і вирішило акредитувати освітню програму з визначенням «зразкова».

За підсумками розгляду справи Національне агентство висловило кілька рекомендацій, спрямованих на подальше вдосконалення рівня освітнього процесу.