19 березня 2018

Викладачі кафедри журналістики та філології СумДУ Інна Сипченко й Тетяна Ковальова отримали сертифікати Академії з прав людини для журналістів та журналісток, роботу якої ініціювали Центр інформації про права людини, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Комісія з журналістської етики, Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка та Науково-методична комісія з журналістики та інформації Міністерства освіти та науки України

Мета проекту – підвищити обізнаність викладачів журналістики щодо прав людини і, як наслідок, впровадити в навчальний процес студентів-журналістів методичні постулати, що ґрунтуються на чутливості ЗМІ до проблематики меншин та вразливих груп, а також сприяти дотриманню етичних журналістських стандартів у висвітленні питань, пов’язаних із правами людини, рівності та недискримінації.

Результатом стажування стали видавання збірників начальних програм та конспектів лекцій «Права людини та медіадіяльність», співавторами яких стали наші викладачі разом із представниками 20 університетів України.

Ольга Сидоренко, заступник завідувача кафедри журналістики та філології