06 липня 2018

Студенти з різних міст України розпочали сьогодні навчатися в літній школі блогерів та громадських журналістів, яку проводить "Interlink Academy" (Гамбург, Німеччина) на кафедрі журналістики та філології Сумського державного університету

З 6 по 15 липня тут навчатимуться 24 учасники з Дніпропетровщини, Луганщини, Сумщини, Харківщини, Хмельниччини, Чернігівщини. Школа фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини. Партнер проекту в Сумах – громадська організація "МедіаКомпас".

Нагадаємо, що кафедра журналістики та філології СумДУ приймає літню школу блогерів та громадських журналістів уже вдруге.