05 лютого 2017

Студенти, яких підготували викладачі кафедри журналістики та філології, взяли участь у всеукраїнському етапі VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У фіналі, що проходив 4 лютого, Сумський державний університет представляли переможці другого етапу: Каріна Хачатар’ян (викладач Наталія Прокопенко), Світлана Чечель (викладач Людмила Кулішенко), Борис Мєшков та Анна Сенченко (викладач Людмила Яременко).

Студентів привітали уповноважений представник Інституту модернізації змісту освіти, доктор педагогічних наук Борис Кримінський, директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Олена Попова, член Національної спілки письменників України, голова Сумської обласної організації Спілки письменників України Олександр Вертіль та проректор Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ірина Удовиченко. Лист із побажаннями для учасників передала й Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.

Конкурс проводиться вже сьомий рік, і кількість учасників - отже, і носіїв ідентифікаційного коду народу - постійно зростає.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61