14 жовтня 2016

Козацькі ігри, присвячені Дню захисника України, пройшли 13 жовтня в літературній вітальні Сумського державного університету. Узяли в них участь і студенти кафедри журналістики та філології.

Змагалися першокурсники трьох факультетів : ІФСК, ЕлІТ та ТеСЕТ. Завдання для хлопців були різноманітні: від гопака до інтелектуальних запитань. На глядачів теж чекав сюрприз: за правильну відповідь в одному з конкурсів кожен розумник отримував свіженький пиріжок.

Серед глядачів можна було зустріти не тільки першокурсників, а й старші курси, які теж прийшли вболівати за «чоловічу частину» свого факультету.

Перемогу вибороли козаки з факультету ТеСЕТ, їх вітали щирими та бурнимим оваціями. Учасники та переможці отримали солодкі призи, а глядачі позитивні емоції.

Валентина Немеш, ЖТ-62 (рк)