18 березня 2024

Викладачі й аспіранти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ взяли участь у Міжнародній науково-практичній онлайн-конференції «Медіареальність у часи інформаційних війн».

Організатором наукового заходу виступила кафедра журналістики Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна. Конференція була представницькою – серед її учасників науково-педагогічні працівники, аспіранти, журналісти, медіаексперти, редактори, студенти з Києва, Ужгорода, Запоріжжя, Львова та інших міст.

Наш підрозділ на форумі представляли доктор наук із соціальних комунікацій, доцент Ярослав Яненко – тема доповіді «Кросмедійне медіаспоживання та конвергенція у мас-медіа», асистент Олександр Горда – тема доповіді «Сучасні технології збору інформації для медіа на прикладі медіакомпанії АГРОБІЗНЕС СЬОГОДНІ», аспіранти Юрій Зубахін – тема доповіді – «Екологічні проблеми на сторінках медіа Сумщини: тематичний контент, специфіка подання», Юрій Токар – тема доповіді «Інформаційна стійкість територіальних громад Сумщини: протидія інформаційним загрозам».

Активна участь у наукових заходах із метою апробації наукових досліджень – одна з особливостей діяльності викладачів та здобувачів освіти на кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ.