06 жовтня 2023

Викладачі й аспіранти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Регіональна журналістика: історія, реалії, виклики, перспективи».

Організував її Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка й приурочив 105-річчю факультету філології та журналістики. Науковці з усіх регіонів України, представники провідних закладів вищої освіти, в яких готують медіафахівців, висловили вітальні слова іменинникам.

Із доповідями на пленарному засіданні виступили Анастасія Добряк, головна редакторка інтернет-видання «ЗМІСТ», Світлана Панченко, кандидатка філологічних наук, доцентка кафедри журналістики Національного університету «Запорізька політехніка», Володимир Тарасюк, кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики ДВНЗ «Ужгородський національний університет», Світлана Семенко, кандидатка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка.

Представники кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ доктор наук Ярослав Яненко, кандидатка наук Тетяна Ковальова, асистент Олександр Горда та аспірант Юрій Токар працювали в секції «Нові медіа в інформаційному просторі регіонів України; актуальні проблеми медіаосвіти».