05 травня 2021

На кафедрі журналістики та філології СумДУ відбулася нарада, присвячена проведенню Open Day DESTIN, що відбудеться в рамках міжнародної грантової програми DESTIN «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (Національний проект Erasmus+ KA2 – Cooperation for innovation and the exchange of good practices – Capacity Building in the field of Higher Education).

Учасники наради, викладачі кафедри, визначили програму віртуального дня відкритих дверей, запланували презентації проекту DESTIN та нових навчальних програм із журналістики для бакалаврів та магістрів.

Для абітурієнтів на Open Days передбачено консультації та відповіді на актуальні запитання щодо вступної кампанії.

Онлайн-захід буде проведено 19 травня (15.00–16.30).