26 вересня 2023

23–24 вересня на базі Сумського державного університету пройшла настановча навчальна сесія Сумського територіального відділення Малої академії наук України (МАН). До роботи з молодими науковцями Сумщини доєдналася і кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ.

Тетяна Ковальова, доцент кафедри, спілкувалася із школярами секції «Журналістика». Серед учасників були школярі як сумських загально-освітніх закладів, так і області. Під час зустрічі жваво обговорювали теми наукових досліджень, визначали актуальність та валідність наукових досліджень у медіагалузі. Також звертали увагу на змістове наповнення, специфіку оформлення та презентацію авторського наукового доробку. Цікавість учасників викликало постерне представлення роботи.

Молодим дослідникам Тетяна Ковальова побажала плідних та добротних пошуків і бути творцями якісної журналістської науки, бо #Медіасвіт_веде_у_всесвіт!