21 жовтня 2016

Третій молодіжний фестиваль реклами «Восьма барва» відбувся 20 жовтня в Сумському державному університеті. За традицією переможців назвали під час святкування Дня рекламіста, який кафедра журналістики та філології СумДУ відзначає вже вп'яте.

На конкурс надійшло 75 робіт від студентів спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю». У журі ввійшли керівники сумських рекламних агентств, фахівці з реклами, заступники деканів факультетів СумДУ.

Журі визначало переможців у трьох тематичних номінаціях: «СумДУ – це я!», «Видатні українці», «Україна і НАТО – партнерство заради миру».

Переможці та дипломанти ІІІ Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва»:

Тематична номінація «СумДУ – це я!»
І місце - Шандиба Юлія, група РК-31, відеоробота «Будь світлом»;
ІІ місце - Кравченко Марина, група ЖТ.м-62(рк), робота «Волонтери СумДУ – ліки з душею!»;
ІІІ місце - Зарудна Валерія, група РК-41, робота «Засвітись! Разом із СумДУ».

Тематична номінація «Видатні українці»
І місце - Нагорна Юлія, група РК-41, робота «Видатний українець – Михайло Грушевський»;
ІІ місце - Слизька Дар’я, група РК-31, серія робіт «Лиш боротись значить жить!»;
ІІІ місце - Мироненко Дарія, група РК-31, серія робіт «Крізь віки до сучасності»;
ІІІ місце - Носаль Юлія, група РК-41, робота «Ще не було епохи для поетів…».

Тематична номінація «Україна і НАТО – партнерство заради миру», дипломи:
Залозний Олексій, група РК-41, робота «Партнерство заради миру»;
Скороход Владислав, група РК-41, робота «Що може дати Україні вступ до НАТО».

Спеціальні відзнаки отримали Катерина Дейкун (диплом від Рекламної групи «Регіон»), Олексій Залозний, Владислав Скороход (дипломи від Центру досліджень регіональної безпеки СумДУ), Юлія Нагорна (диплом від рекламного агентства «ВРекламе»).

Юлія Шандиба, студентка четвертого курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ, переможниця в номінації «СумДУ – це я!», зазначила: «Коли я лише починала цю роботу, мені хотілося, щоб це відео взяло глядача за живе. І було дуже приємно, коли голова журі сказав, що під час конкурсного відбору від членів журі прозвучала фраза: «За душу бере». Звичайно, непрофесійна зйомка, десь зображення тряслося, але я сподіваюся, що вийшло достукатися до глядача».