03 вересня 2019

Студенти та викладачі кафедри журналістики та філології взяли участь у фестивалі «Праволюдяність: Медіафест», який проходив із 26 по 29 серпня у с. Глібівка біля Києва

Другий рік поспіль фестиваль збирає учасників, щоб навчити їх, як висвітлювати правозахисні та соціальноважливі теми. Захід ініційовано Інститутом журналістики, Центром прав людини ZMINA та Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН). Він має на меті долучити молодих фахівців та фахівчинь до цінностей прав людини, сприяти дотриманню стандартів журналістської етики у висвітленні питань, пов’язаних із правами людини, рівності та недискримінації. Учасники заходу побували на майстер-класах зі створення репортажного фото, стрит-артів, а вже потім створювали в групах медіапродукцію з проблем захисту прав людини, уникнення мови ворожнечі, інклюзії.