20 червня 2018

Випускниця кафедри журналістики та філології отримала відзнаку Президента України

За захист Вітчизни та з нагоди Дня журналіста Світлану Халімоненко відзначили 14 червня під час прес-конференції дружини Президента з регіональними та всеукраїнськими медіа. Державну нагороду нашій випускниці Марина Порошенко вручила особисто.

Нагадаємо, що 2011 року Світлана Халімоненко отримала диплом із відзнакою за спеціальністю «Журналістика» в Сумському державному університеті. За три роки підписала контракт зі Збройними Силами України. Спочатку працювала т. в. о. прес-офіцера 16-го окремого мотопіхотного батальйону. Цього року очолила посаду т. в. о. начальника прес-служби 58-ї мотопіхотної бригади. Детальніше про журналістку – у розділі «Випускники».

До слова, разом зі Світланою відзнаку Президента України отримала також редактор газети «Білопільщина», депутат Сумської обласної ради Наталія Калініченко.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61