Cтудентська наполегливість, працелюбність (зробила перший відеофільм про кафедру «Запрошуємо стати журналістом») та бажання стати гарним журналістом свого часу переросли для Світлани в диплом із відзнакою.

Після випускного повернулася до рідного Глухова, де пошуки роботи не виявилися тривалими. Згідно з цільовим направленням, яке Світлані видала Глухівська міська рада для навчання у ВНЗ, нашій випускниці запропонували посаду консультанта міського голови.

Згодом почала виконувати й функції позаштатного прес-секретаря, вела сайт міськради. Так тривало два з половиною роки, доки на черговій сесії Глухівської міської ради кандидатуру Світлани не затвердили на посаду редактора місцевої газети «Народна трибуна».

Згодом, за певних політичних обставин, видання припинило існування, а сама журналістка вирішила кардинального змінити життя. У розпал військових дій на Донбасі підписала контракт зі Збройними Силами України. Спочатку стала т. в. о. прес-офіцера 16-го окремого мотопіхотного батальйону, а з 2018 року – т. в. о. начальника прес-служби 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

Усі ази професії стали в пригоді, досі зберігаю студентські конспекти

– Про кафедру журналістики та філології СумДУ в мене найтепліші спогади. Пам’ятаю, як певний час усе намагалася зрозуміти, чи справді хочу бути в журналістиці, й упевнилась уже перед найбільш насиченими четвертим і п’ятим курсами. Кожного разу посміхаюся, згадуючи Володимира Садівничого, Олену Сушкову (моїх дипломних керівників), Ірину Жиленко, Олену Ткаченко… Усі викладачі кафедри – дуже гарні люди. Щиро вдячна всім викладачам за те, що вкладали в нас усе на той час можливе. Звісно, зараз навчатися на журналіста і цікавіше, і більше можливостей. Усі ази професії стали в пригоді, досі зберігаю студентські конспекти. Спогади залишилися не лише в пам’яті, а й у душі.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61