14 квітня 2017

Студенти кафедри журналістики та філології 13 квітня побували в Зарічному районному суді міста Суми

С уд співпрацює з Сумським державним університетом і запрошує студентів на екскурсії. Цього разу екскурсантами були журналісти, рекламісти та перекладачі, які спеціалізуються на юридичному перекладі.

Ознайомчу бесіду провела керівник апарату суду Алла Ковтун. Потім студентам запропонували відвідати судове засідання щодо справи про захист прав споживача.

Суддя Ганна Шелєхова, яка проводила засідання, розповіла пізніше, що на сайті відомства можна переглядати всі провадження, які веде суддя, дивитися на прийняті рішення, відслідковувати просування справ, ознайомлюватися з розкладом засідань кожного судді на сьогодні. Будь-хто має право відвідувати майже всі судові засідання, без дозволу суду знімати чи записувати їх на диктофон.Тому, на думку Ганни Шелєхової, сучасний українький суд – найвідкритіша державна структура в Україні.

Катерина Шестак, ЖТ-61