03 квітня 2017

Студенти першого курсу кафедри журналістики та філології Аліна Вакуленко та Валентина Немеш у складі хору сучасної пісні СумДУ посіли третє місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі.

Із 31 березня по 2 квітня в концертному залі Школи джазового та естрадного мистецтва у Києві проходив Міжнародний фестиваль-конкурс «Київський колорит», організований Всеукраїнською національною музичною спілкою України. Серед учасників конкурсу були учні музичних шкіл та училищ, студенти факультетів мистецтв, інститутів культури, музичних академій. Конкурсантів оцінювало міжнародне журі, до складу якого входили народні та заслужені артисти України, Білорусії, Німеччини, Еквадору.

Учасники вокальної студії Сумського державного університету під керівництвом Ольги Бондаренко витримали серйозну конкуренцію здобули ІІІ місце в номінації «Хоровий спів». У складі хору, крім наших першокурсниць, виступали також студенти факультету ІФСК Ганна Вернидуб, Євген Легкобит, Яна Савченко.

Валентина Немеш, ЖТ-62(рк)