12 січня 2024

Доцентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Тетяна КОВАЛЬОВА взяла участь у онлайн-заході, що організувала команда фестивалю-конкурсу соціальної реклами «Інший погляд».

11 січня 2024 року креативний директор Saatchi & Saatchi Ukraine Костя Шнайдер провів тренінг «Прокачка креативності». До Марафону креативної стійкості долучилися студенти та викладачі українських закладів вищої освіти, де готують фахівців-медійників.

Костя Шнайдер ділився досвідом роботи в агенції та радив, як розвивати власну креативність. Зокрема наголошував, що потрібно постійно досліджувати нове та налаштовувати мислення на пошуки асоціативних зв’язків, надихатися креативом.

Особливу увагу спікер звернув на інструменти формування власної креативності, говорив про вміння бачити недосконалості й пропонувати рішення щодо їх виправлення. Під час тренінгу учасники обговорювали важливість формування навичок креативного мислення у студентів, зокрема ідеї щодо методики роботи зі здобувачами.

Тож ідемо у новий рік з новими знаннями, адже бути творцями креативного продукту – круто, а #Медіасвіт_веде_у_всесвіт!