01 серпня 2023

Завершився прийом заяв для вступу в 2023 році на бакалаврат на основі повної загальної середньої освіти за спеціальністю «Журналістика», освітні програмами «Журналістика» та «Реклама і зв’язки з громадськістю», кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ.

Вивчати мас-медійну галузь саме в Сумському державному університеті прагне 104 абітурієнти. 70 із них претендує на бюджетну форму фінансування здобуття освіти. Першим пріоритетом журналістику в СумДУ вказало 25 абітурієнтів. Другим пріоритетом – 27. Середній бал поданих заяв – 163.3.

Серед абітурієнтів із першим пріоритетом найвищі бали мають: Іщенко К. В. – 190,888, Колодич Ю. О. – 187,732, Брюхань С. І. – 186,555, Трачук І. О. –  184,964.

Нагадуємо майбутнім бакалаврам!

• до 5 серпня (включно) триватиме автоматичний розподіл бюджетних місць за алгоритмом адресного розміщення державного (регіонального) замовлення та оприлюднення списку рекомендованих за державним або регіональним замовленням;
  • якщо у вашому електронному кабінеті статус заяви зміниться з «Допущено до конкурсу» на «Рекомендовано (бюджет)», це означатиме, що ви отримали своє бюджетне місце. У такому разі до 18:00 8 серпня ви маєте підтвердити вибір місця навчання та виконати вимоги до зарахування;
  • вступник може отримати лише 1 рекомендацію на бюджетну форму навчання;
  • надання рекомендацій на контракт почнеться з 9 серпня;
  • у нас 55 ліцензійних місць. Тож не проґавте свій шанс!

Звертаючись до абітурієнтів, завідувач кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, професор Володимир САДІВНИЧИЙ наголосив:

– Жоден інший різновид людської діяльності не дає молоді таких можливостей для самореалізації, як медіагалузь! Запрошую кожного абітурієнта до нас здобувати журналістську освіту. Запевняю – упродовж навчання ви пізнаєте головну істину: чому і як саме #медіасвіт_веде_у_всесвіт.