18 травня 2021

Четвертий рік поспіль на кафедрі журналістики та філології відзначають професійне свято креативних, творчих, активних – День рекламіста. Атмосфера в залі була напрочуд весела та по-родинному тепла. На святковому концерті студенти-рекламісти продемонстрували свої таланти,чим вкотре довели, що рекламіст – професія творча.

Захід до Дня рекламіста відбувся в актовій залі СумДУ. Він супроводжувався не лише привітаннями із професійним святом, а й концертною програмою: гумористичними сценками команди КВК «Любимая», танцювальними та співочими номерами.

З нагоди Дня рекламіста відбулося урочисте нагородження переможців і дипломантів ІІ Молодіжного фестивалю «Восьма барва», а також відзначення найкращих студентів спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю».

Студентів-рекламістів, викладачів кафедри журналістики та філології привітала декан факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Олена Сушкова. Вона побажала студентам творчого натхнення та відзначила своєрідну місію ІІ Молодіжного фестивалю «Восьма барва» – «об’єднувати і згуртовувати креативну молодь». Олена Сушкова нагородила грамотами студентів, які проявили високі досягнення в навчанні.

Керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» Ярослав Яненко оголосив щиру подяку і членам журі, і викладачам, і самим студентам, після чого урочисто нагородив дипломантів «Восьмої барви». Ними стали: Наталія Лавірко, Владислава Опришко, Ірина Крамська, Інеса Осьонова, Дарія Мироненко, Аліна Полякова, Анастасія Кобзар.

За активну участь у підготовці та організації проведення «Восьмої барви» грамотами були відзначені Дарія Мироненко, Людмила Тютюнник та Марина Кравченко.

Цьогоріч за підтримки партнерів фестивалю – інформаційно-рекламного бюро «Чеширський Кіт», рекламної групи «Регіон», ТОВ «Керамейя» – деякі студенти здобули перемогу у спецномінаціях. Ними стали: Аліна Полякова, Анастасія Кобзар.

Головна інтрига заходу була розвіяна, коли оголосили переможців ІІ Молодіжного фестивалю «Восьма барва». Диплом за третє місце отримала Катерина Іващева (студентка групи РК-51). Друге місце розділили Людмила Тютюнник (студентка групи РК-31) та Катерина Іващева (студентка групи РК-51).

Почесне перше місце посіла Марина Корж (студентка РК-31) за розробку макета «Стань героєм свого міста» на тему «Я люблю Суми».

Людмила Тютюнник, РК-31