18 травня 2021

19 грудня 2019 року у Сумському державному університеті відбулося нагородження переможців та дипломантів VІ Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2019».  На фестиваль цього року було подано близько 30 студентських робіт.

Організатором фестивалю традиційно стала кафедра журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ.

Студентські дизайн-макети та проекти було присвячено корпоративним візуальним комунікаціям Сумського державного університету та стартапам у галузі мас-медіа. Фахове журі визначило переможців та дипломантів фестивалю.

У номінації «Пишаємося, що ми студенти СумДУ! Проекти креативної сувенірної продукції для СумДУ» переможцями стали:

— І місце – Кухарчук Ольга, студентка групи ІТ-62 СумДУ;

— ІІ місце – Пономаренко Вікторія, студентка групи ІТ-62 СумДУ.

Також у цій номінації журі відзначило дипломами за оригінальність ідеї робіт:

— Большунова Дениса, студента групи ІТ-62 СумДУ;

— Охріменко Владиславу, студентку групи ІТ-62 СумДУ.

У номінації «Пишаємося, що ми студенти СумДУ! Проекти нагородної продукції для СумДУ (грамоти, дипломи, сертифікати)» переможцями стали:

— І місце – Пономаренко Вікторія, студентка групи ІТ-62 СумДУ;

— ІІІ місце – Противень Дмитро, студент групи ІТ-62 СумДУ.

У номінації «Пишаємося, що ми студенти СумДУ! Проекти візуалізації виставкового стенду СумДУ» журі вирішило не присуджувати призи та дипломи.

У номінації «Медіа-стартап» журі відзначило дипломами:

— проект YouTube-каналу «PRO ПРАВА», автори – студентки СумДУ Валентина Немеш (група ЖТ-62рк) та Каріна Хачатар’ян (група ЖТ-61);

— проект YouTube-каналу «Життя студентів та викладачів», автори – студент СумДУ Олег Вороненко (група ЖТ-62рк) та студентка СумДУ Анастасія Радченко (група ЖТ-62рк).

У номінації «Медіа-стартап» дипломанти фестивалю отримали «менторів» – досвідчених медіа-фахівців, які будуть допомагати авторам втілювати проекти у життя.

Переможців фестивалю було нагороджено дипломами та подарунками – цікавими і корисними книжками, серед яких – альманах літературних перекладів найвідоміших світових рок-шедеврів «Бог дав рок-н-ролл тобі» Андрія Куликова та Олега Пастухова.

У нагородженні взяли участь Олена Сушкова, декан факультету іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ; Олена Ткаченко, завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ; Ярослав Яненко, голова журі фестивалю, керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ.

Вітаємо переможців та дипломантів! Дякуємо усім учасникам фестивалю!