18 травня 2021

20 грудня 2018 року у Сумському державному університеті відбулося нагородження переможців та дипломантів V Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2018».  У фестивалі взяли участь 24 студенти та студентки із університетів Сум та Києва.

Організатором фестивалю традиційно стала кафедра журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій СумДУ.

Студентські проекти було присвячено академічній мобільності студентів у глобальному світі, академічній доброчесності, активності студентів у реальному житті, способам подолання «гальм» всередині себе, мотивації до активних дій тощо.

Фахове журі визначило переможців у номінаціях  «макети графічної реклами» та «відеоролики».

У номінації «макети графічної реклами» переможцями стали:

• І місце – макет «Зроби свій вибір» (автори: Марія Лавриненко та Катерина Набока, студентки Київського національного торговельно-економічного університету);
  • ІІ місце – макет «СумДУ – важливий кожен!» (автор: Катерина Іващева, студентка ІV курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ);

У номінації «відеоролики» переможцями стали:

• І місце – відеоролик «СумДУ – світ можливостей» (автори: Аліна Борщенко, Аліна Ільтяй, Владислава Опришко, студентки ІV курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ);
  • ІІ місце – відеоролик «Світ ширший ніж екран твого смартфону» (автори: Діана Григорова, Георгій Долідзе, Марія Крикуненко, які навчаються на І курсі спеціальності «Журналістика» СумДУ).

Також журі відзначило два відеоролика дипломами за оригінальність ідеї робіт:

• відеоролик «КНТЕУ об’єднує» (автори: Данило Сідєльніков та Олександр Вишняк, студенти Київського національного торговельно-економічного університету);
  • відеоролик «Академічна доброчесність» (автори: Аліханова Каміла, Однорал Анна, Тесленко Ксенія, студентки ІV курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ).

У нагородженні переможців та дипломантів V Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2018» взяли участь Олена Ткаченко, завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ; Ярослав Яненко, керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ; Раїса Стоян, керівник навчальної телестудії кафедри журналістики та філології СумДУ, тележурналіст, член Національної спілки журналістів, редактор теледайджесту «Наголос»; Юлія Козир, викладач, редактор сайту кафедри журналістики та філології СумДУ.