20 грудня 2018

У Сумському державному університеті 20 грудня відбулася церемонія нагородження переможців та дипломантів V Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2018». Організатором фестивалю традиційно стала кафедра журналістики та філології СумДУ

Студентські проекти було присвячено академічній мобільності студентів у глобальному світі, академічній доброчесності, активності студентів у реальному житті, способам подолання «гальм» всередині себе, мотивації до активних дій тощо.

Фахове журі визначило переможців у технічних номінаціях «макети графічної реклами» та «відеоролики».

У номінації «макети графічної реклами» переможцями стали:

• І місце – макет «Зроби свій вибір» (автори: Марія Лавриненко та Катерина Набока, студентки Київського національного торговельно-економічного університету);
  • ІІ місце – макет «СумДУ – важливий кожен!» (автор: Катерина Іващева, студентка ІV курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ).

У номінації «відеоролики» переможцями стали:

• І місце – відеоролик «СумДУ – світ можливостей» (автори: Аліна Борщенко, Аліна Ільтяй, Владислава Опришко, студентки ІV курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ);
  • ІІ місце – відеоролик «Світ ширший ніж екран твого смартфону» (автори: Діана Григорова, Георгій Долідзе, Марія Крикуненко, які навчаються на І курсі спеціальності «Журналістика» СумДУ).

Також журі відзначило два відеоролики дипломами за оригінальність ідеї:

• відеоролик «КНТЕУ об’єднує» (автори: Данило Сідєльніков та Олександр Вишняк, студенти Київського національного торговельно-економічного університету);
  • відеоролик «Академічна доброчесність» (автори: Аліханова Каміла, Однорал Анна, Тесленко Ксенія, студентки ІV курсу спеціальності «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ).

У нагородженні переможців та дипломантів V Молодіжного фестивалю реклами «Восьма барва-2018» взяли участь Олена Ткаченко, завідувач кафедри журналістики та філології СумДУ; Ярослав Яненко, керівник секції «Реклама і зв’язки з громадськістю» СумДУ; Раїса Стоян, керівник навчальної телестудії кафедри журналістики та філології СумДУ, тележурналіст, член Національної спілки журналістів, редактор теледайджесту "Наголос"; Юлія Козир, викладач, редактор сайту кафедри журналістики та філології СумДУ.

Ролик-переможець у номінації "Відеореклама":