25 жовтня 2016

Умоглядна "битва” між героями та селебритіз пройшла 25 жовтня в літературній вітальні Сумського державного університету: викладач кафедри журналістики та філології Олена Євтушенко провела тренінг “Герої Vs. Селебритіз”, де учасники ознайомилися з класичним розумінням терміну героїзм та його підміною в сучасному світі.

Тренер розповіла про дослідження цього питання, проведені в Україні. Протягом тренінгу учасники виконували цікаві завдання та обмінювалися ідеями.

«Ця тема змушує задуматися над проблемою існування зірок та героїв у сучасному світі й зробити для себе висновки, що ж, усе-таки, треба робити, аби про героїв не забували й вони продовжували жити в суспільстві й бути прикладом для наслідування», - говорить учасниця тренінгу Юлія Коваль.

Тренінг належить до циклу "Твій ключ до розвитку", ініційованого Науковим співтовариством студентів, аспірантів та молодих вчених факультету ІФСК.

Анна Літвінчук, РК-52