19 жовтня 2016

Студенти кафедри журналістики та філології познайомилися з cумським фотохудожником, членом Національної спілки фотохудожників України Сергієм Малюком. Він презентував виставку художньої фотографії «Обличчя 4 влади».

Автор фотографував журналістів під час роботи. Фото зроблені переважно в репортажному жанрі, але є й портретні.

Сергій Малюк зазначив, що спочатку була ідея створити виставку, на якій будуть зображені винятково працівники радіо, під назвою «День радіо». Фотографій ставало більше, тож виставку довелося розширити.

Заслуженого журналіста України Аллу Федорину та генерального директора «Діва-радіо» Олександра Качанова студенти змогли побачити не лише на фото. Алла Федорина зізналася, що фотохудожник майстерно відобразив важкість праці журналіста. І додала:

Кожна професія має своє парадне обличчя і свої негативні моменти.

«Кажуть, говорити – не мішки тягати, але іноді, після чотирьох годин ефіру на радіо хочеться піти потягати мішки для різноманіття», – поділився досвідом радійник. Усе ж додав, що майбутні журналісти обрали гарну професію.

Фотографія займає окрему позицію в інформаційному просторі. Можна не писати великих текстів, а просто зробити фото, яке розкаже все. Студенти запевняють, що Сергію це вдається.

Фотовиставка чекатиме на відвідувачів до 14 листопада в літературній вітальні СумДУ.

Христина Опаренко, ЖТ-32