15 жовтня 2016

Викладачі кафедри журналістики та філології взяли участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сучасний мас-медійний простір: реалії та перспективи розвитку», яка проходила 12–13 жовтня у Вінниці.

Конференцію проводила кафедра журналістики, реклами та зв’язків з громадськістю Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

Обговорити проблеми медіапростору з’їхалися науковці з Києва, Львова, Запоріжжя, Луцька, Полтави, Рівного,  Житомира та інших міст України.

Виступи сумчан присвячувалися жанру глоси в мікроблогах (к. соц. ком., доцент Інна Гаврилюк), міжкультурній комунікації в нарисах Івана Багмута (к. соц. ком., доцент Тетяна Ковальова), дискурсу антиукраїнської пропаганди (к. соц. ком. Юлія Козир), історії преси Сумщини 20-х років (к. соц. ком., доцент Інна Сипченко).

Гості конференції відвідали вінницький музей української марки імені Якова Балабана, а також музей геніального лікаря Миколи Пирогова.

Юлія Козир, викладач
кафедри журналістики та філології СумДУ