01 червня 2016

Вихованців Школи журналістики СумДУ відтепер можна почути на хвилях радіо Слобода FM. Школярі й журналісти обласного радіо домовилися про співпрацю – юні медійники записують і монтують сюжети й передачі, які будуть з’являтися в радіоефірі.

На хвилях Слободи 25 травня прозвучав сюжет Влада Шаповала, присвячений святкуванню Днів Європи в Сумах, що стало початком співпраці. А 28 травня у програмі «Молодь UA» слухачі змогли вже ближче познайомилися зі Школою журналістики СумДУ: керівник проекту Марина Осюхіна разом з вихованцями Тетяною Ольшевською та Юрієм Губарем розповіли про напрямки роботи Школи журналістики, особливості занять та власні медійні проекти.

Співпраця обласного радіо й юних журналістів продовжується, тому чекайте нові програми від Школи журналістики СумДУ в радійному ефірі.

Марина Осюхіна, керівник Школи журналістики СумДУ