09 вересня 2020

Викладачі кафедри журналістики та філології зустрілися з першим секретарем, керівником відділу преси Посольства Федеративної Республіки Німеччина в України Аннете Пьолькінг. Захід відбувся в рамках робочого візиту до СумДУ Надзвичайного і Поважного Посла Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анки Фельдгузен.

Пані перший секретар ознайомилась із матеріально-технічною базою кафедри, зокрема відвідала навчальні комп’ютерні аудиторії, теле- та радіостудію. Також викладачі поспілкувалися з гостею на теми функціонування медіапростору Сумської області, особливостей медіаландшафту Сумщини загалом.

Як відзначила Аннете Пьолькінг, наразі Україна і Німеччина мають чимало спільних наукових та соціальних проєктів, що фінансуються Міністерством закордонних справ ФРН, тому візит є чудовою можливістю обмінятися ідеями й поділитися досвідом щодо реалізації цих проєктів.