07 квітня 2019

Майбутня мас-медійниця змагалася за призове місце серед студентів, які представляли заклади вищої освіти за гуманітарним профілем. І це не перша перемога нашої студентки. Каріна Хачатар’ян третій рік поспіль приносить кафедрі, факультету іноземної філології та соціальних комунікацій і Сумському державному університету призові місця. Підготувала студентку до філологічних змагань – к. філол. н. Наталія Покопенко.

Прикметно, що викладачі нашої кафедри підготували не одного переможця. Це студенти інших факультетів, інститутів СумДУ, які змагалися за негуманітарним профілем. Призові місця також вибороли Даніїл Ніколаєнко (ІІ місце) – студент факультету ТеСЕТ, підготувала к. філол. н. Наталія Прокопенко, Наталія Брич (ІІ місце) – студентка Медичного інституту, підготувала к. філол. н. Ольга Гришко, Борис Мєшков (ІІІ місце) – підготувала проф., завідувач кафедри журналістики та філології Олена Ткаченко. Нагадаємо, що в Наталії Брич та Бориса Мєшкова це також не перша перемога в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вітаємо переможців, їхніх наставників і дякуємо за якісну роботу!