Вона з перших: група першого набору на спеціальність «Журналістика» в СумДУ, першою здобула для нашої кафедри журналістики та філології перемогу на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики, в числі перших отримала диплом із відзнакою, із першого дня навчання готувала матеріали для «Резонансу»…

Професійний шлях журналістка розпочала на четвертому курсі в інтернет-газеті «Сотня», редактором якої був нинішній голова правління Сумського обласного прес-клубу Олексій Захарченко. Тоді ж під керівництвом Алли Федорини дописувала й для прес-клубу. Пізніше співпрацювала з обласним радіо, працювала координатором Сумського обласного прес-клубу.

У кар’єрних журналістських сходинках також газета «Благовіст», прес-служба фонду «Благовіст – з Добром та Надією».

Із переїздом до Києва готувала матеріали для видання «Закон і бізнес», а потім у різні інформагентства. Сьогодні Юлія Гайдіна обіймає посаду оглядача в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ».

– Про кафедру лише теплі спогади: тут справді хороші викладачі, до яких і зараз звертаюся за допомогою; кожен із них вклав щось своє у мою освіту. І групу нашу приємно згадую. Досі рада зустрічати одногрупників.

Аби знову обирала, де навчатися, не вагаючись прийшла б до Сумського державного університету. Єдине б, що змінила, – почала працювати з трохи молодших курсів.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61