Щедрим на хороших фахівців був випуск 2012 року. Сьогодні розповідаємо про Юлію Марковську.

Улітку, відразу після завершення навчання, дівчина почала працювати за спеціальністю. Спочатку просто стажувалася на тодішній ОДТРК (обласному телебаченні). За місяць Юлії запропонували роботу.

Журналістка працювала в новинній редакції, паралельно готуючи програми. А через три роки отримала посаду заступника головного редактора новин. Після першого підвищення не забарилися й наступні: головний редактор новин, директор відділу телебачення.

З реформою суспільного телебачення, яка сьогодні розгорнулася по всій Україні, Юлія Марковська отримала посаду головного продюсера Бюро новин.

«Лишати працювати на “UA: Суми” не збираюся», – говорить вона.

Усі знання, котрі потрібні при роботі “в полі”, ви вже знайдете в цьому самому полі

Не можу не згадати веселі пари Володимира Садівничого. Найбільше моментів згадую, коли була у нього на лекціях, а вони більшою мірою не пов’язані з навчанням.

Коли я навчалася, радіовиробництво викладала Інна Гаврилюк. Коли тільки прийшла на роботу, жалкувала, що не займалася на її парах більш віддано.

І вже зараз, коли відповідаю на це запитання, розумію, що часто кайфувала на парах зарубіжної літератури в Ірини Жиленко. Особливо, коли у нас виникала дуууже палка дискусія за тою чи іншою книгою.

Отак просто йти в журналістику можна. Усі знання, котрі потрібні при роботі «в полі», ви вже знайдете в цьому самому полі.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61