Чудовою студенткою – винятково працелюбною й відповідальною – запам’яталася викладачам Марія Дубініна, яка отримала диплом бакалавра за спеціальністю «Журналістика», а потім закінчила магістратуру з «Медіакомунікацій» (у 2017 році).

Громадською діяльністю Марія почала займатися ще в шкільні роки. «Але зі вступом активізувалася на повну. Це і стало моєю професійною діяльністю», – зізнається вона.

Спочатку очолила інформаційну службу Сумського осередку громадської організації «Молодіжний Націоналістичний Конгрес». А трохи згодом – прес-службу всеукраїнського рівня. Сьогодні Марія Дубініна – керівник прес-служби всеукраїнської мережі «Вільні люди» та благодійної організації «Фундація Вільні Люди».

Крім того, вона встигає багато подорожувати й вести тревел-блог.

Добре, що я навчилась відрізняти і чітко відділяти журналістику від PR

Запам’яталось те, що викладачі завжди йшли на зустріч і ставилися з розумінням і повагою до моєї діяльності. Під час Революції Гідності я була відсутня на парах, але встигала все здавати і вчитись – лише завдяки підтримці викладачів.

Ганна Калантаєвська – надзвичайно цікава особистість, дуже патріотична та національно свідома. Я захоплююсь нею. Юлія Козир має дуже сучасний підхід до навчання, на її парах мій мозок був змушений працювати на повну. І я дуже вдячна за це.

Знання, які стали в пригоді, – це, по-перше, граматика, стилістика, орфографія української мови. По-друге, різні знання з комунікативістики. Я використовую їх у щоденній роботі.

Насправді, сфера моєї професійної діяльності більше пов'язана з PR, і добре, що я навчилась відрізняти й чітко відділяти журналістику від PR. Бо це – зовсім різні речі.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61