Диплом магістра зі спеціальності "Журналістика" Анастасія Середа отримала 2015 року.

Ще студенткою з сестрою Ксенією працювала ведучою та журналістом ранкової програми «На часі: ранок», що виходить в ефірі Сумського обласного телеканалу "UA: Суми".

Із 2015 проводила журналістські розслідування історії для програми "Сумщина інкогніто".

У 2016–2017 роках Анастасія – журналіст програми "Секретний фронт" на "ICTV", для якої розробляла теми, шукала учасників, виїжджала на зйомки, готувала відеоматеріли для запису, розшифровувала відео, контролювала монтаж, підбирала відеоряд, дублювала жінок-іноземців українською мовою.

Із квітня по липень 2017 року працювала журналістлм та ведучою новин на телеканалі "UA: Крим".

Сьогодні Анастасія Середа співпрацює з телеканалом "ZIK": "Роботу в кадрі проміняла на перспективи, адже "ZIK" – це канал із великими можливостями, сильною редактурою й широким колом тем".

...пам'ятаю, як старші курси лякали нас парами Василя Васильовича Чубура й Алли Олександрівни Євграфової

У СумДу й зокрема на кафедрі журналістики сильні викладачі. Особливо це стосується профільних предметів: теле-, радіжурналістика, постановка голосу. А власна телестудія – це взагалі бомба. Однозначно кадри виходять не гірші, аніж у столичних університетах.

Я прекрасно пам'ятаю, як старші курси лякали нас парами Василя Васильовича Чубура й Алли Олександрівни Євграфової. Частково не дарма. Мені завжди цікаві були пари Алли Олексіївни Федорини. Вона викладач-практик, а це дуже круто для журналіста. Її пари я б не радила пропускати. Ще приємно згадувати пари Олени Миколаївни Євтушенко: багато чому навчила й розказала. І, хоч я й не піарник, але пари Ярослава Васильовича Яненка згадую й досі, про ребрендинг та поняття "вампіризму" розказати зможу.

Каріна Хачатар’ян, ЖТ–61