Посада: асистент кафедри журналістики та філології СумДУ

Основні дисципліни: медіа техніки та медіатехнології, теорія масової комунікації, комунікаційні технології та основи журналістикознавчих досліджень, сучасні журналістські формати.

Наукові інтереси: історія української журналістики; українська публіцистика першої половини ХХ століття; комунікаційні та медіатехнології, медіаграмотність, відеоблогерство.

Закінчила у 2013 р. із відзнакою Сумський державний університет за спеціальністю «Журналістика». Викладала спецкурс «Основи журналістики» для учнів Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №17. Працювала фахівецем деканату факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, викладачем-стажистом на кафедрі мовної підготовки іноземних громадян, відеографом Студентської медійної агенції “Studio 16x9” СумДУ. У 2020 р. закінчила аспірантуру за спеціальністю 061 «Журналістика». Із жовтня 2020 р. – асистент кафедри журналістики та філології СумДУ.

Освіта:
Сумський державний університет, 2013, «Журналістика».
Диплом про закінчення Сумського державного університету за спеціальністю «Журналістика» від 30.06.2013р. СМ №45405557.

«Як зрозуміло писати про медичну реформу» (Фонд Фрідріха Наумана, Академія української преси за підтримки Федеративної Республіки Німеччина, сертифікат від 17.02.2018).
«Eufactcheck: загальноєвропейський проект: ефективність, перевірка фактів, етика» (Європейська Асоціація підготовки журналістів,за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні, сертифікат від 24.11.2020).
«VIII Гендерна медіа школа» (Волинський прес-клуб, Гендерний ресурсний центр Волині, за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується Міжнародною організацією Internews, сертифікат від 19.09.2021).
«Відеоблогінг і адвокація» (СумДУ, НУ «Чернігівська політехніка», ГО «Молодіжна медіа спілка (ММС)», ГО «Фундація прав людини», Університет міста Тарту (Естонія), за підтримки Міністерства закордонних спав Естонської Республіки, сертифікат від 27.09.2021).

Член Національної спілки журналістів України.
Член журі всеукраїнського та обласного етапів Турніру юних журналістів.
Викладач Школи журналістики СумДУ.

Переможець всеукраїнського конкурсу соціального відео «Я не для продажу» (проєкт ЗОБФ «Посмішка дитини» за підтримки Відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні, диплом від 20.12.2019).
Переможець всеукраїнського конкурсу відео поезії «Костенкіана-2020» (19.03.2020).
Переможець всеукраїнського конкурсу мотивуючих відео Міжнародного республіканського Інситуту «Чому ми голосуємо» (16.10.2020).