Кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри журналістики та філології СумДУ, відповідальний секретар відбіркової комісії факультету ІФСК

Посада: старший викладач кафедри журналістики та філології.

Науковий ступінь, звання: кандидат філологічних наук (2019 р., спеціальність 10.02.01 «Українська мова») (автореферат).

Основні дисципліни: теорія масової комунікації, комунікаційні технології та основи журналістикознавчих досліджень, українська мова ЗМІ, академічне письмо.

Наукові інтереси: мова ЗМІ, функційно-комунікативний аспект простого речення, сучасні інтерактивні методи навчання.

Вищу освіту здобула в Сумському державному педагогічному університеті імені А. С. Макаренка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)» (2005 р.) –здобула кваліфікацію учителя української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури. Упродовж 2004–2019 рр. працювала вчителем української мови та літератури в КУ Сумська спеціалізована школа № 9. У 2019 р. захистила кандидатську дисертацію на тему «Функціонально-комунікативний потенціал односкладних речень у мові сучасних мас-медіа» в Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара за спеціальністю 10.02.01 – українська мова. Із вересня 2019 р. – на кафедрі журналістики та філології СумДУ.

Освіта: Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, 2005 р., «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)».
Диплом кандидата філологічних наук від 15 жовтня 2019 р. ДК № 054285.
Диплом спеціаліста про закінчення Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та мова і література (англійська)» від 30.06.2005 р. СМ № 28107510.

Науково-дослідні роботи:

Виконавець науково-дослідної роботи другої половини дня «Особливості формування національного інформаційного простору України: від радянської системи ЗМІ до демократичної моделі», від 2019 р. (номер державної реєстрації 0115U001713).

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти, підвищення кваліфікації за темою «Використання інтерактивних дошок в освітньому процесі», сертифікат № ПК 02139771 9227-20 від 27.01.2020 р.
Програма підвищення кваліфікації «Академія з прав людини для викладачів та викладачок», сертифікат № АПЛ-21/2 від 27.08.2021 р.. (Інститут журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, Центр прав людини ZMINA, проєкт ПРООН «Права людини для України»)

«Академічна доброчесність» (EdEra, сертифікат від 09.02.2020 р.).
«English for General Purposes (EGP) and for Specific Purposes (ESP)» (Сумський державний університет, сертифікат від 09.06.2020 р.).
«Медіаграмотність у регіонах України» (Interlink Academy International Dialog and Journalism – Німеччина, сертифікат від 30. 11.2019 р.).
«Асертивна комунікація» (Campster, сертифікат № 345679 від 03.10.2022).

Відповідальний секретар журналу «Філологічні трактати»
Секретар державної екзаменаційної комісії.
Член журі ІІ етапу Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт учнів — членів Національного центру «Мала академія наук України», секція «Українська мова».
Член комісії Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти у визначенні порогового рівня ЗНО з української мови та літератури.
Відповідальний секретар відбіркової комісії факультету ІФСК.
Член Асоціації германістів України.