18 лютого 2021

Кафедра журналістики та філології приймала гостей. Це учні Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 29, які на базі кафедри знімали проморолик.

Гості, які цього разу завітали, не просто школярі сумської школи № 29. Вони ще й актори, які задіяні в проморолику мобільного додатка нідерландської IT-компанії.

Уявімо: відео, яке побачить весь світ, знімається не деінде, а в одному з комп’ютерних класів кафедри журналістики та філології СумДУ! Приміщення буквально «залите» спеціальним світлом. Вибудовується мізансцена, а далі – доволі тривалий процес зйомок, як і належить, із дублями, пошуками ракурсів, кадрів та планів.

На завершення гості оглянули навчальні аудиторії, побували в теле- та радіостудіях, інших комп’ютерних класах. Дехто згадував навчання в СумДУ, а наймолодші мали можливість відчути себе на деякий час студентами.

Раїса Стоян, викл. кафедри журналістики та філології