27 січня 2021

Підбито підсумки щорічного конкурсу «Кращий викладач очима студентів». Відповідно до результатів опитування, кращими викладачами 2019-2020 навчального року визнано к. соціол. наук, доц. Ярослава Яненко та к. н. із соц. комунік., доц. Тетяну Ковальову.

Загалом, відповідно до результатів конкурсу, було відзначено 61 викладача з усіх інститутів і факультетів Сумського державного університету. На факультеті іноземної філології та соціальних комунікацій високі рейтингові бали за цим конкурсом отримали троє викладачів, двоє з яких – викладачі нашої кафедри.

Прикметно, що викладачі кафедри журналістики та філології щорічно стають переможцями цього конкурсу, що свідчить про високу якість їхньої роботи.

Нагадаємо, що конкурс проводиться в університеті з 2017–2018 навчального року. Його мета полягає в тому, щоб отримувати зворотний зв’язок від студентів і стимулювати викладачів удосконалювати якість організації навчального процесу. Студенти денної форми проходять щосеместрове електронне анкетування.