03 лютого 2021

1 лютого розпочалася реєстрація на ЗНО. Ця подія визначає профорієнтаційну роботу кафедри, оскільки цього року змінилися умови прийому на навчання в бакалавратуру при прийомі на 2–3-й курси. У порівнянні з минулим роком вступники подають не один сертифікат ЗНО, а два. Отже, майбутні абітурієнти мають визначитися до 5 березня з місцем навчання.

3 лютого відбулася онлайн-зустріч із представниками територіальних центрів дистанційних комунікацій СумДУ, до якої долучилася заступник завідувача кафедри журналістики, заступник декана факультету ІФСК Ольга Сидоренко. Учасники наради обговорили ключові питання проведення профорієнтаційних заходів щодо дистанційної форми навчання. Модератор (ініціатор) зустрічі – Центр заочної, дистанційної та вечірньої форм навчання.