15 травня 2021

Здобувачі освітнього ступеня доктор філософії спеціальності 061 «Журналістика» кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ апробували свої наукові напрацювання під час роботи  Четвертої Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Професійне становлення журналіста: традиції та нові підходи».

Організована факультетом журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка конференція, що працювала 13−14 травня 2021 року, об’єднала молодих дослідників із вищих навчальних закладів Вінниці, Одеси, Львова, Києва, Дніпра, Тернополя, а також із Жешува, Бішкеку, Мінська, Торонто, Нюрнберга, Каїру та інших міст.

Активно включились у роботу конференції й наші аспіранти. Зокрема в секції «Журналіст як суб’єкт масово-інформаційної діяльності» працювала Марина Садівнича. Тема її виступу – «Тематичний діапазон авторських текстів онлайн-версії журналу “Marie Claire Україна”». У секції «Українська журналістика: історичний досвід і традиції» з доповіддю «Образ Івана Кавалерідзе на сторінках роменської міськрайонної газети “Комуністичним шляхом”» виступила Оксана  Гедз. У секцію «Сучасні аудіовізуальні ЗМІ: стан, трансформації, перспективи» власні напрацювання «Український телепростір: еволюція форм власності» подала Тетяна Мостіпан.

Активна участь у наукових заходах із метою апробації наукових досліджень – одна з особливостей підготовки аспірантів на кафедрі журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ.