21 грудня 2019

На базі кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ відбулася робоча зустріч Експертної ради роботодавців зі спеціальності 061 «Журналістика»

У засіданні взяли участь голова ради, представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса Якубенко, професор, завідувач випускової кафедри Олена Ткаченко, секретар ради роботодавців, доцент Ольга Сидоренко, а також гаранти ОП освітніх ступенів «бакалавр», «магістр» та ОНП «доктор філософії». Під час конструктивної роботи обговорені актуальні питання якості освіти майбутніх медійників. Зокрема розглянуті принципи організації практичної підготовки студентів, визначені бази навчальної та виробничої практик, погоджений перелік вибіркових дисциплін для освітніх ступенів «бакалавр», «магістр», «доктор філософії».