01 грудня 2022

Асистентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ Олена Іщенко взяла участь у віртуальному курсі «English Academic Writing» у межах проєкту «Enhancement of The PhD Students Potential for Qualitative Research in Ukraine», що фінансувався Міністерством закордонних справ Чеської Республіки.

Проєкт реалізували Чеський університет природничих наук (м. Прага), Сумський державний університет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Сумський національний аграрний університет, Поліський національний університет, Чернігівський політехнічний національний університет. Лідером курсу стала кандидатка педагогічних наук, доцентка кафедри іноземних мов СумДУ Ірина Ляшенко.

Метою віртуального курсу «English Academic Writing» стало збагачення знань молодих дослідників про специфіку наукового стилю, отримання практичних навичок із написання наукових праць, розвиток критичного мислення. Навчання відбувалася в асинхронному форматі на платформі Canvas.

– Вважаю такі заняття корисними для молодих науковців. Вони актуалізують набуті під час навчання в аспірантурі знання та знайомлять із інноваційними технологіями. У контексті процесу інтеграції української системи вищої освіти в єдиний Європейський науково-педагогічний простір курс «English Academic Writing» є актуальним, адже  знайомить із європейським досвідом написання наукових робіт. Планую активно залучати отриманні знання під час викладання курсу «Основи академічного письма» на кафедрі журналістики та філології СумДУ, – поділилася своїми враженнями Олена Іщенко.

Постійне самовдосконалення та професійне зростання – це той шлях, яким #медіасвіт_веде_у_всесвіт.