Дата публікації:
29 вересня 2022
Кількість переглядів:
184
Поділитися:

Студенти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ постійно отримують практичні поради щодо майбутньої професії від стейкхолдерів. Цього разу гостем став Андрій Логвин, один із керівників Першого Сумського гуманітарного штабу. Зустріч відбулася в режимі відеоконференції в рамках проведення практичного заняття із дисципліни «Теорія, методика і практика журналістської творчості».

Андрій Логвин детально розповів про особливості роботи Першого Сумського гуманітарного штабу, наголосивши, що ця благодійна організація об’єднала сотні волонтерів-сумчан та жителів області, котрі безкоштовно допомагають біженцям, тимчасовим переселенцям, іншим вразливим категоріям громадян у важкий воєнний час. Особливості висвітлення їхньої роботи, важливість виваженої і професійної комунікації з тисячами зацікавлених громадян, подача корисних посилань та повідомлень стали важливими елементами у цій співпраці. Стейкхолдер підкреслив, що в окремі дні своєї роботи штаб обслуговував до 4-5 тисяч громадян, що вимагало надзвичайних людських, матеріальних та медійних зусиль волонтерів.

– Важливо було так комунікувати з цільовою аудиторією, щоб тисячі людей правильно все зрозуміли й могли вчасно отримати допомогу, водночас десятки громадян зверталися за роз’ясненнями і уточненнями тощо. Відповідно обробка інформації та надання вчасної і якісної відповіді стала важливим елементом роботи з людьми. Завдяки правильній організації роботи, налагодженому менеджменту та роботі з соцмережами ці завдання успішно вирішувалися протягом цих місяців і вирішуються зараз, – підкреслив Андрій Логвин.

Студенти Захар Ювко, Катерина Гайдукова та інші запитували в Андрія Логвина про фінансові особливості роботи благодійної установи в особливо важкий час війни на території нашої області у лютому-березні нинішнього року, про менеджмент і маркетинг організації роботи тощо. Загалом зустріч зі стейкхолдером допомогла студентам кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ глибше розкрити особливості комунікації з громадськими організаціями, краще зрозуміти вимоги до роботи медійників в умовах війни, пам’ятаючи, що #медіасвіт_веде_у_всесвіт.

Сумський державний унiверситет,
вул. Харківська, 116, м. Суми, Україна, 40007,

корпус «Г», поверх 11

E-mail: [email protected]

Телефон: +380-542-33-02-25, +380-542-68-78-50

Web: https://journ.sumdu.edu.ua/ua/

Локації

Телефонний довідник

При використанні матеріалів з сайту кафедри журналістики та філології посилання на ресурс обов'язкове.

All Rights Reserved.