Медійники та робота гуманітарних організацій

29 вересня 2022
Студенти кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ постійно отримують практичні поради щодо майбутньої професії від стейкхолдерів. Цього разу гостем став Андрій Логвин, один із керівників Першого Сумського гуманітарного штабу. Зустріч відбулася в режимі відеоконференції в рамках проведення практичного заняття із дисципліни «Теорія, методика і практика журналістської творчості».

Нарешті в університеті!

23 вересня 2022
Чудового осіннього дня 21 вересня кафедра журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ зібрала своїх першокурсників, підростаючих мас-медійників, які віднині стали групою ЖТ-21. Приводів для зустрічі було багато, та найголовніший – кафедральний день першокурсника.

Студенти-журналісти дізналися про реалії теле-радіо в Україні

23 вересня 2022
На занятті з дисципліни «Медіабізнес» студенти другого курсу кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ онлайн зустрілися з представницею Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області, головою експертної ради роботодавців зі спеціальності 061 «Журналістика» Ларисою Якубенко та почули детальну розповідь про створення й діяльність телерадіоструктур.

Як створити новий проєкт та скільки іноземних мов варто вивчати, з’ясовували другокурсники на зустрічах зі стейкхолдерами

23 вересня 2022
Студенти 2 курсу кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ зустрілись із мас-медійниками Олександром Журавлем та Ростиславом Панічевим. Захід відбувся в режимі відеоконференції в рамках проведення практичного заняття із дисципліни «Теорія, методика і практика журналістської творчості».

Про медіаманіпуляції у час війни: розмова доцентки кафедри в Полтаві

23 вересня 2022
Спілкування із представниками територіальних громад, громадськими активістами, журналістами Полтави та Полтавського району на тему «Медіаманіпуляції як зброя в інформаційній війні: впізнаємо та протидіємо» провела доцентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, медіаекспертка Інституту демократії імені Пилипа Орлика Алла Федорина.

Як ефективно впроваджувати Європейський досвід медіаграмотності

18 вересня 2022
Указану проблему вивчала асистентка кафедри журналістики та філології факультету ІФСК СумДУ, докторка філософії за спеціальністю 035 Філологія Олена Іщенко в межах програми підвищення кваліфікації, що реалізується завдяки угоді про співпрацю з університетом м. Ліверпуль (Великобританія).