Проект #НашіЯскраві представив уже чимало знаних випускників кафедри. Усі вони реалізувалися по-різному, але жоден не облишив журналістику.

Так і наша нова героїня. Знайомити вас із нею, певно, найлегше. Та чи й буде це знайомством?..

Зустрічайте, – викладач кафедри журналістики та філології, кандидат наук із соціальних комунікацій Олена Євтушенко.

Студентка Олена впродовж навчання за фахом не працювала. Інколи після літньої практики залишалася в редакціях на один-два місяці. Однак із вересня завжди поверталася до освіти. Завдяки такому ставленню в її активі з’явилося ІІІ місце на всеукраїнському етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та низка інших вагомих перемог. Із третього курсу активно взялася за наукову роботу. Тож після випуску й думок інших не мала, як вступати до аспірантури.

Зізнається – навчання для неї було питанням пріоритетів, і сьогодні про це не шкодує: зосередилася на важливому й реалізувала мрію.

Випускники нашої кафедри ніколи не зможуть сказати, що недоотримали теоретичних знань чи практичних навичок

– Основне почуття, із яким загадую студентські роки, – вдячність. Здається, більш вдалого місця навчання просто не могло бути. Теорії масових комунікацій, комунікативні технології, редагування та інші предмети перевернули світогляд, слугували величезним поштовхом до розвитку.

Особисто мені вчитися було складно. Завжди відчувала, що викладачі можуть дати значно більше, ніж встигала взяти. Тож і працювала багато.

Вступаючи до університету, мала зовсім несміливу мрію стати викладачем, займатися наукою. Надзвичайно приємно, що це прагнення підтримали, допомогли.

Як на мене, випускники кафедри ніколи не зможуть сказати, що недоотримали теоретичних знань чи практичних навичок. Було б лише бажання, а професійних викладачів, готових ділитися досвідом, у нас ніколи не бракувало.

Сьогодні, працюючи поруч зі своїми викладачами, вдячна за те, що вони й далі готові в усьому підтримати, порадити. Вражена стрімкими позитивними змінами на кафедрі за 12 років, упродовж яких у різних ролях причетна до неї.

Каріна Хачатар’ян, ЖТ – 61