Вона та, кого ще не один десяток років ставитимуть у приклад. Зразок наполегливості й старанності. Нею пишаємося.

Інна Битюк отримала диплом зі спеціальності «Журналістика» в 2010 році. До цього були перемоги на Всеукраїнській олімпіаді з журналістики, конкурсі студентських наукових робіт із видавничої справи та редагування, із історії. Практикувалася в професії ще студенткою.

Після закінчення упродовж трьох років очолювала прес-службу Сумського державного університету, була начальником відділу інформаційно-рекламної діяльності. Згодом вступила до аспірантури Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У 2016 році захистила дисертацію, стала кандидатом наук.

Із 2015 й дотепер Інна Битюк працює прес-секретарем Першої леді України Марини Порошенко. А з 2018 року – ще й викладачем Національної академії державного управління при Президентові України.

Вдячна всій кафедрі журналістики та філології. Без цих людей я б не змогла стати успішною!

– Пам’ятаю всіх, хто в мене викладав. Завжди тепло згадую завідувача кафедри Олену Ткаченко: вдячна за мудрі поради та допомогу, особливо за моральну підтримку під час захисту дисертації.

Вдячна Василю Чубуру й Володимиру Садівничому. Окрім цікавих лекцій, глибоких дискусій та щирих розмов, вони завжди були фаворитами серед студентів усіх курсів. За роки навчання написали з Володимиром Садівничим чимало наукових статей, їздили на різноманітні конкурси та олімпіади… А ще ми разом навчалися в Інституті журналістики КНУШ: він у докторантурі, я – в аспірантурі. Часто з ним радилася. Василь Чубур завжди показував і показує цей світ «іншими очима». Безмежно вдячна йому за настанови щодо самопізнання.

Згадую Аллу Євграфову – вона прищепила любов до рідної мови, навчила через слово дивитися вглиб України та її історії.

Шаную Ірину Жиленко, Інну Гаврилюк, Ганну Калантаєвську, Інну Сипченко, Олену Сушкову… І найприємніше – у моєму телефоні є номери всіх, хто в мене викладав. Час від часу телефоную їм, раджуся. Так приємно, коли ти знаєш, що в тебе є люди, які допоможуть уникнути помилок. Це найцінніше, що може бути! Безмежно вдячна всій кафедрі журналістики та філології! Без цих людей я б не змогла стати успішною! Дякую за те, що вони є в моєму житті!

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61