Ів 2014-му з кафедри вийшли зірочки. Відкриваємо спогади про сьомий випуск журналістів історією Світлани Паламарьової.

Як і всі #НашіЯскраві, Світлана працювала ще студенткою. На канікулах та й під час навчання писала для районної газети «Новини Тростянеччини». Виконуючи кафедральний проект, готувала до випуску газету «Педагогічне перо». Згодом встигла попрацювати на місцевому тростянецькому телеканалі «Голос громади». Однак віддала перевагу навчанню.

Першим постійним місцем роботи для Світлани стала Сумська обласна державна телерадіокомпанія (зараз UA:Суми). Паралельно з СОДТРК журналістка знімала сюжети для УТ 1. Пізніше перейшла на телеканал ATV. Тоді ж співпрацювала з сайтом «The Sumy Post».

У 2015 році стала прес-секретарем публічного акціонерного товариства «Сумиобленерго». На цій посаді працює й сьогодні.

– Багато цікавих моментів було під час навчання. За студентських років я зустріла своїх найближчих друзів, із якими дотепер іду по життю. У нас хороша кафедра. Із деякими викладачами й досі підтримую зв'язок, це приємно. Цікаво пригадувати, як вечорами вчилася верстати газети. Дякую Володимиру Садівничому та Василю Чубуру за досвід і безцінні моменти спілкування.

Каріна Хачатар'ян, ЖТ-61